Haber

Yollardaki durum

Karayollarının üretim, bakım ve onarım çalışmalarının yapıldığı kısımlarında, denetim altında ulaşım sağlanmaktadır.

Karayolları Genel Müdürlüğü’nün yol durum bültenine göre, TAG Otoyolu Dörtyol-Payas kavşakları Özerli Viyadüğü’ndeki genleşme derzi çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak yapılıyor.

İzmir-Aydın Otoyolunun 88-89. 15’inci kilometredeki üst yapı onarım çalışmaları nedeniyle İzmir-Aydın istikametinde sol ve orta şerit trafiğe kapatıldı. Bu kesimdeki trafik akışı 16 Nisan’a kadar sağ şeritten devam edecek.

TİS Otoyolu Erzin-Dörtyol kavşaklarında üst yapı onarım çalışmaları nedeniyle ulaşım tek şeritten devam ediyor.

Tarsus-Adana-Gaziantep Karayolu Bahçe-Nurdağı kavşağında yapılan trafik işaretleme çalışmaları nedeniyle kontrollü ulaşıma izin veriliyor.

Lapseki-Biga yolunun Biga-Lapseki istikameti, 12-15. Kilometrelerce üstyapı çalışmaları nedeniyle trafiğe kapatıldı. Bu bölgede ulaşım Lapseki-Biga istikametinden çift yönlü sağlanmaktadır.

Aydıncık-Silifke yolunun 25-28. Kilometrelerce (Büyükeceli-Koçaşlı-Yanışlı istikametinde) patlamalı üretim çalışmaları nedeniyle ulaşım 09.00 ile 17.00 saatleri arasında yapılıyor.

Kaş-Demre-Finike yolunun 63-64. Kilometrelerce yapılan kanalizasyon altyapı çalışması nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretlerine uyması değerli.

Kelkit Kavşağı-Erzincan-Erzurum yolunun 19’uncu kilometresindeki Havalimanı Kavşağı’nda sinyalizasyon arızası nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sürüyor.

68-73 Kastamonu-Ilgaz-Çankırı yolu. Ilgaz 15 Temmuz İstiklal Tüneli’nin yapım, bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle Kastamonu-Çankırı istikametinde sağ tüp trafiğe kapatılmış olup, ulaşım çift taraflı sol tüpten devam etmektedir.

Piraziz-Giresun-Espiye yolunun 36-38. Kilometrelerce (Keşap mevkii) yapılan üretim çalışması nedeniyle çift yönlü tek şeritten ulaşım sağlanmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu