Haber

Gürsu Kazıklıköy Mahallesi’ndeki futbol sahası

– Gürsu Kazıklıköy Mahallesi’nde futbol sahası

BURSA – Gürsu Belediyesi, SporFutbol sahalarını geliştirme çalışmaları çerçevesinde Kazıklıköy Mahallesi’ne bir futbol sahası kazandırmaktadır.

Sağlıklı yaşamın olmazsa olmazının spor yapmak olduğunu vurgulayan Gürsu Belediye Başkanı Mustafa Işık, “Kazıklıköy Mahallemizde oluşturduğumuz halı sahamız ile vatandaşlarımıza keyifle maç yapma imkanı sağlayacağız. artan ve modern şehircilik kimliği ile gelişen Gürsumuz’un spor olanaklarını artırmak amacıyla ilçemizde çok sayıda spor tesisi kurduk.Spor Fabrikamızı ilçemize kazandırdık.Gürsu Mahalle Stadımızı yenileyerek daha konforlu hale getirdik. Mahallelerimizde spor alanları oluşturduk.Parklarımızı da spor ekipmanları ile donattık.Ericak’ta bulunan Adrenalin Parkı,Yüzme Havuzu ve Kapalı Spor Salonumuz ile ilçemizin spor olanaklarını genişlettik.Ayrıca daha birçok sporu hizmete sunduk ve sunmaya devam ediyoruz. imkan ve faaliyetleri vatandaşlarımıza sunuyor.Kazıklıköy Mahallesi’nde yapımına başladığımız futbol sahamızla, Futbol sahası hedefimiz doğrultusunda hemşerilerimize futbol coşkusunu rahat bir sahada yaşama fırsatı sunacağız. İlçemize hayırlı olsun” dedi.

Gürsu Belediyesi tarafından ihalesinin tamamlanmasının ardından yapımına başlanan Kazıklıköy Mahallesi Futbol Sahası’nın 1.5 milyon liraya mal olacağı yaklaşık bir buçuk ayda tamamlanması planlanıyor.

harmancikhaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu