Haber

Dünyanın en başarılı isimleri güne başlamak için ne içiyor?


BILL GATES

Microsoft’un kurucusu Bill Gates, Amazon’un CEO’su onu geçene kadar dünyanın en zengin insanı olarak biliniyordu. 67 yaşındaki başarılı iş adamının sabah ilk içeceği şaşırtıcı: Light Cola. Gates ayrıca blogunda günde 3-4 kutu light kola içtiğini belirtiyor.

HOWARD SCHULTZ

Dünyanın en başarılı kahve zincirlerinden biri olan Starbucks’ın CEO’su Howard Schultz, seçimiyle şaşırtmadı. Güne 5.30’da uyanarak başladığını söyleyen Schultz, ilk işi olarak kahve yapıyor. Schultz ayrıca kahve olarak Endonezya çekirdekleri ile kavrulmuş ‘espresso macchiato’ veya Starbucks’ın filtre kahvesini tüketir.

BARACK OBAMA

Eski ABD Başkanı Barack Obama, sabahları sadece su, yeşil çay ve portakal suyu tüketiyor. 61 yaşında sağlıklı görünümüyle öne çıkan eski ABD başkanı, nadiren kahve içiyor.

ELON MSK

Tesla’nın kurucu CEO’su ve dünyanın en zengin ikinci adamı Elon Musk, işindeki başarısının yanı sıra sosyal medya paylaşımlarıyla gündemi değiştirme yeteneğiyle de biliniyor. Peki Musk’ın bu gücü nereden geliyor? 51 yaşındaki Güney Afrika asıllı iş adamı güne kahvaltıyla başlamaz; Güne sadece kahve ile başlar.

VENÜS WILLIAMS

ABD’li tenis efsanesi Venus Williams, günün başlangıcıyla ‘atlet’ tanımının hakkını veriyor. Williams’ın gücünün arkasında her sabah içtiği ‘smoothie’ var. Williams’ın sabah smoothie’sinde badem sütü, muz, protein tozu ve avokado bulunur.

haber-afsin.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu